Wycieczka do SM Mlekpol w Grajewie.

22 kwietnia, klasa 1a wybrała się na wycieczkę do SM Mlekpol w Grajewie. Jest to kolejna wyprawa z cyklu „Poznajemy zawody”, która ma na celu przybliżenie uczniom pracy i miejsc, które są tak bardzo dla nas wszystkich ważne. Celem było pokazanie dzieciom, jak wygląda zakład pracy produkujący żywność, jaka jest droga mleka od gospodarza aż do sklepu. Wszystkie dzieci były pod ogromnym wrażeniem dużego i nowoczesnego zakładu pracy. Zwiedziły halę produkcyjną, w laboratorium badały jakość produktów, poznały dział handlowy oraz przeprowadziły degustację przepysznych produktów. Każdy uczestnik otrzymał upominek. Z wycieczki wyszły bardzo zadowolone i podekscytowane. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom za bardzo miłe i profesjonalne wprowadzenie w świat mleka! Dziękujemy Pani Dyrektor za udostępnienie autokaru.
Pozdrawiamy klasa 1a .